Teambuilding

Teambuilding Teambuilding Teambuilding Teambuilding Teambuilding Teambuilding Teambuilding Teambuilding Teambuilding Teambuilding Teambuilding Teambuilding Teambuilding Teambuilding Teambuilding
Vítejte v projektu American Liberator, kde se z válečné historie stává zábava! 

Naše sbírka obsahuje více než 250 historických a novodobých zbraní, od pistolí a revolverů z první světové války až po pušky a brokovnice z vietnamského konfliktu. V arzenálu máme i nové pistole a pušky od předních českých a světových výrobců. A co víc, můžete si naši sbírku přijít vyzkoušet přímo na konkrétní domluvené střelnici a pod dohledem zkušených instruktorů si z těchto zbraní zastřílet!

Ale nejde jen o střelbu. Můžeme pro vás a vaši firmu připravit nezapomenutelný teambuildingový zážitek, který zlepší vaše týmovou spolupráci a zároveň umožní nahlédnout do historie  a prožít nezapomenutelné chvíle.

A to není vše! Pro dokonalé zažití atmosféry válečného konfliktu můžeme poskytnout vojenskou techniku z druhé světové války v podobě obrněných, pásových a polopásových vozidel. Vaše týmová spolupráce se tak stane ještě autentičtější a nezapomenutelnější.

Jsme schopni zařídit dopravu, catering i následná posezení např. v partnerských vinných sklepech jižní Moravy s možností přespání. Rádi uvítáme zahraniční návštěvníky, kterým jsme schopni zajistit veškerý program a komfort.  Naše akce jsou bezpečné a všechny zbraně jsou v perfektním stavu. Veškerý program probíhá pod dohledem zkušených instruktorů.

Takže pokud hledáte způsob, jak zlepšit týmového ducha a zároveň si užít adrenalinovou zábavu, neváhejte nás kontaktovat a my se postaráme o dokonalý teambuildingový zážitek, na který se nezapomíná!

Partneři